top of page
  • טינה רבינוביץ'

דף נחיתה - הפתרון האולטימטיבי עבורכם בשיווק העסק שלכם

אם חשבתם שיש לכם אתר אינטרנט זה מספיק - טעות בידכם. מעבר לאתר האינטרנט - חשוב מאוד להקים דפי נחיתה על מנת להגדיל את יחס ההמרה לפעולות של הלקוחות שלכם

דף נחיתה הוא עמוד אינטרנט בודד, המוקדם לרוב כדי שיגיעו אליו, "ינחתו בו" מקישורים שונים המפוזרים ברחבי האינטרנט - בין אם באנרים, קישורים ממומנים, פרסומים ברשתות החברתיות, פלאיירים מודפסים ועוד.

המטרה העיקרית בעמוד נחיתה הוא למקד את תשומת לבו של הגולש למסר חד וממוקד, בד"כ מכירתי או שכנועי, ולהניע אותו להשאיר פרטים או ביצוע פעולה ישירה אחרת - במילים אחרות - השארת "ליד".

במקום שהגולש יאלץ לחפש באתר אינטרנט שלם את העמוד הספציפי אותו הוא צריך, ובמרבית המקרים ינטוש את האתר לפני שימצא את מבוקשו - כאן הוא נוחת ישירות למסר אותו רצינו להעביר לו ועונה לו באופן ישיר על הצורך שהתעורר.

באמצעות שימוש בדף נחיתה תצליחו לרוב להגביר את יחס ההמרה לפעולה, ביחס ליחס ההמרה באתר האינטרנט שלכם.

דף בית באתר האינטרנט לדוגמא, אינו דף נחיתה מאחר ומטרתו לקדם את פני המבקרים ולהפנות אותם לעמודים השונים באתר - ואינו ממוקד בהעברת מסר ספציפי או בקשה לביצוע פעולה ספציפית.

היות וטווח תשומת הלב של המשוטטים באינטרנט עומד על שניות בודדות, חשוב שיהיה עמוד אחד, בעל מסר ממוקד, המעוצב בצורה מזמינה, המניעה את המבקר לבצע פעולה כלשהי.

מה חייב להיות בדף נחיתה?

  • עיצוב ברור של המסר של המפרסם.

  • הסבר ופירוט קצר של תועלות רכישת המוצר.

  • כותרת חדה וברורה.

  • תמונות לצורך המחשה.

  • פרטי התקשרות עם המפרסם.

  • הפניה למידע מפורט על השירות/ המוצר

  • מקום להשארת פרטים - "ליד".

השוואת החלופות לבניית דף נחיתה

ישנם אתרים ומערכות שונות לבניית דפי נחיתה, כמו כן קיימת גם האפשרות לשכור את שירותיו של איש מקצוע שיבנה עבורכם דף נחיתה - לרוב פיתרון זה יהיה יקר משמעותית מהפתרונות האחרים.

בפוסט זה, נבצע השוואה בין שלוש חלופות לבניית דפי נחיתה מקצועיים - INSTAPAGE, PAGEWIZ ו-BROADCUST.

בניית דפי נחיתה בעזרת INSTAPAGE

מדובר במערכת פשוטה לשימוש, לא נדרש ידע קודם בעיצוב או תכנות על מנת לייצר באמצעותה דפי נחיתה.

המערכת מציעה תבניות המסודרות על פי קטגוריות. כל התבניות הן רספונסיביות - מדובר בתנאי הכרחי מאחר ואחוז גבוה של החיפושים נעשים במובייל. יצירת דף הנחיתה נעשית באמצעות עריכה פשוטה וגרירת אלמנטים אל המקום המתאים.

מבחינת תמיכה - במידה ואתם מעוניינים בתמיכה תידרשו לרכוש את חבילת הפרימיום - אז תזכו לקבל הדרכה פרטנית וסיוע בעיצוב ויצירת דפי הנחיתה שלכם.


חבילת הבסיס של אינסטפייג' עלותה 29$ לחודש, והמחירים עולים בהתאם לרוחב החבילה, עד לחבילה היקרה ביותר שעלותה 127$ לחודש - והיא חבילת הפירימיום , שם גם תקבלו תמיכה נרחבת.

בכלל החבילות אין הגבלה על כמות דפי הנחיה שאפשר לייצר אלא רק על אלמנטים שונים בהם ניתן לעשות שימוש בדף הנחיתה.

בניית דפי נחיתה עם PAGEWIZ

גם היא מערכת יחסית פשוטה לשימוש ומתאימה הן למתחילים והן למשווקים ותיקים ומתוחכמים יותר.

במערכת קיימות פונקציות שונות ליצירת דפי נחיתה מוצלחים תוך קבלת נתונים בזמן אמת, סטטיסטיקות ומידע אודות ביצועי דף הנחיתה שיצרנו.

ניתן לבחור מבין מבחר גדול של תבניות, אשר ממשיך ומתעדכן, ולשדרג את התבנית בהמשך העבודה בהתאם לצרכים שלכם.

פייג'-וויז מציעים תקופת ניסיון חינמית של 30 יום, וארבע חבילות שונות, כאשר הזולה מביניהן עולה 29$ לחודש והיקרה והנרחבת ביותר עלותה 199$ לחודש.

עם ההצטרפות לשירות תקבלו סיור מודרך במערכת וסרטון הדרכה אשר יסייעו לכם בתחילת השימוש במערכת ובצעדיכם בדרך לדף נחיתה מוצלח.


בניית דפי נחיתה עם BROADCUST


ברודקאסט היא הפתרון המקומי והמקיף עבורכם לשיווק העסק שלכם.

בניגוד לשתי החלופות שדיברנו עליהן, ברודקאסט לא מסתפקת ביצירת דף נחיתה מוצלח בלבד, אלא מאפשרת לכם שימוש בכלים רבים בשיווק העסק שלכם ובין היתר יצירת דפי נחיתה מוצלחים.

באמצעות מערכת יצירת דפי הנחיתה של ברודקאסט, תוכלו לייצר דף נחיתה מנצח, ללא צורך בידע מוקדם בעיצוב או בתכנות, תוך שימוש בכלי עיצוב פשוט ויעיל, המאפשר לכם גישה למגוון רחב של תבניות המותאמות לסוג העסק שלכם וכן מגוון תמונות (כן כן כבר קנינו את זכויות היוצרים עבורכם ולא תצטרכו לשלם על תמונות).

כמו כן, חשוב לציין כי בניגוד לחלופות האחרות אשר בהן הנתונים המתקבלים מאיסוף הלידים באמצעות דף הנחיתה, מיוצאים לקובץ - במקרה של ברודקאסט, הנתונים המתקבלים מדף הנחיתה מוזנים ישירות למערכת CRM, מערכת לניהול קשרי לקוחות, וכל מתעניין שהשאיר פרטים הופך ללקוח פוטנציאלי אשר ניתן לבצע עליו פעולות שיווק נוספות בהמשך, הנתונים נשמרים וניתן לעשות בהם שימוש בהמשך.

כמו כן, כלי השליטה בבורדקאסט מאפשר לכם לעקוב בזמן אמת אחר הביצועים של דף הנחיתה שלכם ובכלים השונים שבהם השתמשתם.

מעבר ליצירת דפי נחיתה מנצחים, ברודקאסט מאפשרים לכם יצירת קמפיינים להפצת מסרים ממוקדים בצינורות תקשורת שונים כגון SMS, דוא"ל וכמובן ניהול העמוד העסקי שלכם ברשתות החברתיות מתוך המערכת, תוך תזמון הפצת המסרים בהתאם לצרכים שלכם.

בברודקאסט יש חבילה חינמית, מדובר בחבילה המאפשרת לכם להתנסות בשירות ללא הגבלת זמן.

החבילה הזולה ביותר של ברודקאסט עלותה 99 ש"ח, והמחיר עולה ככל שנעלה במספר הלקוחות אליהם אנחנו מעוניינים להפיץ את המסרים שלנו.

גודל העסק

אינסטפייג' מתאימה לעסקים בינוניים ומעלה, ופייג'ויז וברודקאסט מתאימות גם לעסקים קטנים.

שורה תחתונה

במידה וכל מה שאתם צריכים עבור העסק שלכם הוא דף נחיתה מוצלח ותו לא - לכו על פייג'ויז - מדובר במערכת פשוטה, יעילה ומוצלחת ליצירת דפי נחיתה טובים.

אך כל עוד אתם מבינים שהעסק שלכם צריך פתרון שיווקי מקיף אשר לא מסתיים בדף נחיתה - לכו על ברודקאסט אשר נותנת לכם כלים רבים, במחיר שבו החלופות האחרות נותנות לכם דף נחיתה בלבד.

חשוב לציין, כי היחידה מבין השלוש התומכת באופן מלא בשפה העברית וב-RTL היא ברודקאסט, כמו כן, ברודקאסט מותאמת לקהל הישראלי, לסוגי העסקים בישראל וכן ללוח השנה, החגים והמועדים הישראלים.

ראו מטה השוואה של המאפיינים השונים הקיימים בכל אחת מהמערכות.

בהצלחה!

מאת טינה רבינוביץ'

בוגר תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת אריאל

התמחות במסלול אסטרטגיה שיווקית

Kommentare


יש לך שאלה? נשמח לעזור
יש לך שאלה? נשמח לעזור

רוצים לקבל טיפים, חדשות ועידכונים ? תנו לנו לייק בפייסבוק.

bottom of page