top of page
  • רותם כהן

איך ברודקאסט עוזרת לשיווק עסקים באינטרנט


ברודקאסט - שיווק דיגיטלי לפרסם ושיווק עסקים

מערכת ברודקאסט הינה מערכת מתקדמת וחדשנית לשיווק דיגיטלי באינטרנט, ברודקאסט מאפשרת לכל עסק- בין אם הוא עסק ותיק, גדול ומבוסס ובין אם הוא עסק חדש וקטן, לבצע פעילות שיווקית יזומה, אפקטיבית ואקטיבית.

בשונה מפעילות פסיבית וחד פעמית כגון הקמת אתר אינטרנט והמתנה ללקוחות הפעילות, מערכת ברודקאסט מאפשרת לעסק להיות פעיל ובולט לאורך כל השנה - בכל החגים, בכל העונות ובכל האירועים החשובים וזאת בכדי להשיג לקוחות חדשים ולחזק את הקשר עם מועדון הלקוחות הקיימים.

שיווק דיגיטלי של עסקים בעזרת מערכת ברודקאסט

בעזרת מערכת השיווק הדיגיטלית של ברודקאסט עסקים מצליחים להשיג 4 מטרות מרכזיות:

  1. למתג את העסק בצורה משמעותית, אפקטיבית ונכונה (בניית מותג)

  2. לייעל את הפעילות העיסקית ולחסוך משמעותית בהוצאות הפרסום והשיווק של העסק

  3. לייצר תוכן מעוצב, מקצועי ומעניין ועל ידי כך להגיע במהירות ויעילות ללקוחות חדשים

  4. למקסם את ההכנסות מהעסק על ידי הפקת הכנסות גבוהות יותר ממעגל הלקוחות הקיימים

ביצוע שיווק דיגיטלי חכם בעזרת מערכת ברודקאסט, מאפשר לכם להגיע בצורה יעילה יותר אל לקוחות חדשים ע"י חשיפה מוגברת של העסק שלכם בערוצים הדיגיטלים השונים (ניוזלטר, סמס, ווטסאפ, פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, מסכים דיגיטלים וכו') וגם להגדיל את תדירות ביקורי הלקוחות הקיימים שלכם ע"י שליחת עידכונים שוטפים, קמפיין יום הולדת אוטמטי, תכנים שיווקיים, תכנים מקצועיים והטבות שונות (הקמת ותחזוקת מועדון לקוחות).

האם שיווק באינטרנט בעזרת מערכת ברודקאסט, בכלל מתאים לעסק שלי?

התשובה היא חד משמעית כן!

כל סוגי העסקים ללא יוצא מן הכלל צריכים ויכולים לייצר תועלת משמעותית מההתקדמות הטכנולוגית האדירה שהגיעה לעולם בשנים האחרונות, ולכן פעילות שיווקית דיגיטלית נכונה תורמת לכל סוגי העסקים, אולם, ישנם מספר הבדלים הנוגעות לאופי הפעילות של העסק והשלב במחזור החיים שלו שיגדירו באופן מדויק את אופי הפעילות הרצוי עבור העסק שלכם.

שאלות כגון מהו יעד ההכנסה אליו אני שואף להגיע השנה? מהו ערך חיי הלקוח שלי? לכמה לקוחות חדשים ארצה להגיע? כמה לקוחות קיימים יש לי כיום? מהו התקציב האופטימלי שיניב לי את מקסימום ההכנסות במינימום הוצאות? האם הלקוחות שלי פעילים בפייסבוק? מהי רמת התחרות הקיימת בתחום שלי? האם יש מוצרים חדשים שאנו מעוניינים לשווק? וכו'

מענה על שאלות אלו יבהירו לכם היכן לתת דגש בפעילות הדיגיטלית שלכם ומה אופן העבודה האופטימלי עם מערכת שיווק כגון ברודקאסט.

מערכת ברודקאסט פותחה ע"י צוות של מקצועני שיווק באינטרנט, מומחי מוצר וטכנולוגיה עם דגש מרכזי על פשטות הפעלה ויישום פעילות שיווקיות אפקטיבית באינטרנט אשר מותאמת במיוחד לכל תחום עסקי בצורה אופטימלית. מערכת ברודקאסט הוקמה מתוך חזון ורצון לעזור לעסקים להתקדם ולהשתמש ביכולות השיווק הדיגיטלי המתקדמות ביותר בצורה החסכונית והפשוטה ביותר.

מהו פרק הזמן שלוקח לקבל תוצאות מהפעילות הדיגיטלית באינטרנט?

יש לענות על 3 שאלות עיקריות, על מנת לקבל אומדן והערכה לזמן הנדרש לקבלת תוצאות משמעותיות מביצוע הפעילות הדיגיטלית :

  1. באיזה שלב בחיי העסק מתחילים את הפעילות ?​

  2. מה הפער ביו המצב הקיים לתוצאות אשר רוצים לקבל ?​

  3. מהו גודל התקציב העומד לרשות העסק לצורך השקעה בפרסום ושיווק ?

פעילות דיגיטלית באינטרנט מאפשרת להשיג מגוון מטרות ותוצאות מבוקשות כגון:

חשיפת העסק ללקוחות חדשים, שימור לקוחות, מיתוג העסק, פרסום באינטרנט, יצירת יתרון תחרותי, בידול ממתחרים, הגדלת כמות ההכנסות מהלקוחות הקיימים, גיוס לקוחות חדשים, יצירת ערך מוסף ללקוח, חיזוק קשרי לקוחות, הקמת מועדון לקוחות ועוד.

הבנת מצב העסק, והגדרת מטרות ויעדים ברורים הניתנים למדידה שוטפת וברורה תשפר בצורה דרמטית את הצלחת הפעילות הדיגיטלית של העסק.

מחזור החיים של העסק

במחזור החיים של כל עסק ישנו מעגל של הקמה, צמיחה, גדילה ושינויים רבים... ישנם בעלי עסקים שלא מתחילים פעילות ללא חקר שוק, איתור מתחרים, תכנון שיווקי מקדים וכדוגמה וישנם בעלי עסקים שמעדפים לצלול למים ולהשתפר תוך כדי העשיה.

ככל שתתחילו את הפעילות במערכת ברודקאסט בשלב מוקדם יותר כך תוכלו להפיק נסיון רב יותר והתוצאות המצטברות יהיו טובות ואפקטיביות יותר. בשונה מהמצב שהיה קיים בעבר בעידן השיווק והפרסום המסורתי, בו נדרשו תקציבים נכבדים לשיווק, אחד היתרונות המשמעותיים של השיווק הדיגיטלי הוא היכולת לבצע פעילות משמעותית בתקציבים נמוכים ולהגדיל את התקציב בהתאם להרחבת הפעילות העיסקית.

כמובן שצריך לזכור ש "אין ארוחות חינם" - ככל שהתקציב שיוקדש לפעילות השיווק של העסק יהיה משמעותי יותר, יהיה ניתן לקבל תוצאות מהירות וטובות יותר. מהנסיון המצטבר שלנו בליווי סוגי עסקים מתחומים רבים, אפשר להעריך בצורה גסה שפרק הזמן הממוצע שבו ניתן לצפות להתחיל לקבל תוצאות הוא בין שלושה חודשים לחצי שנה.

לסיכום:

שיווק דיגיטלי בעזרת מערכת ברודקאסט מאפשר לעסקים להגדיל משמעותית את מחזורי המכירות מלקוחות קיימים ומזדמנים ועוזר להפוך אותם ללקוחות חוזרים וקבועים. אם כבר הקמתם את העסק וטרם התחלתם בפעילות השיווק הדיגטלי שלו, חבל על כל רגע!

במערכת ברודקאסט תמצאו מגוון יכולת שיווקיות שמצד אחד מאוד מתקדמות ומקצועיות ומצד שני מאוד פשוטות להפעלה, כמו כן תוכלו למצוא במערכת מאות קמפיינים שיווקים במגוון תחומים עיסקיים - ספורט, אוכל, יופי, אופנה ועוד, הקמפיינים המעוצבים והמנוסחים כבר כוללים אישור לשימוש בזכויות היוצרים.

החלו בהקדם לבנות ולטפח את מועדון הלקוחות שלכם. אם תפעלו בצורה נכונה ועקבית, זה ישתלם לכם – ובגדול.

אתם מוזמנים להכיר ולהצטרף עכשיו בחינם

רותם כהן ברודקאסט

שותף מייסד בחברת ברודקאסט

מנהל התפעול והפעילות העיסקית

Comments


יש לך שאלה? נשמח לעזור
יש לך שאלה? נשמח לעזור

רוצים לקבל טיפים, חדשות ועידכונים ? תנו לנו לייק בפייסבוק.

bottom of page